Beata Krzyszkowska

Projekt z nadzorem

Co to jest projekt kompleksowy z nadzorem?

Projekt kompleksowy jest najczęściej wybieraną formą współpracy z projektantem wnętrz. Zawiera komplet materiałów niezbędnych do zrealizowania wymarzonego wnętrza zgodnie z przyjętymi założeniami uwzględnionymi w procesie projektowania. Zawiera opis koncepcji, wizualizacje 3D, Uwagi i wytyczne dla wykonawców poszczególnych prac wykończeniowo – remontowych oraz zestawienie niezbędnych materiałów i wyposażenia do realizacji projektu. Możesz oczekiwać więcej. Dlatego właśnie powstał projekt kompleksowy z nadzorem.

O projekcie kompleksowym możesz przeczytać TUTAJ

Więcej niż projekt kompleksowy

Jeśli projekt kompleksowy nie spełnia Twoich wysokich wymagań w zakresie oferowanych usług, mogę zaoferować nadzór nad realizacją projektu. Wówczas, na jasno określonych zasadach, dopilnowuję realizacji projektu. Nie musisz zajmować się zakupami, ani nawet ustaleniami z wykonawcami robót, wszystkim zajmę się osobiście. Możesz mieć pewność, że zaprojektowane wnętrze będzie w stu procentach wykonane z przyjętymi założeniami.

O projekcie kompleksowym możesz przeczytać TUTAJ

Jak wygląda współpraca pomiędzy Projektantem, Inwestorem i Firmami Wykonawczymi w zakresie poszczególnych prac?

Bardzo ważnym etapem jest wybór odpowiedniego Wykonawcy dla robót remontowo – budowlanych. Jeśli masz swoją sprawdzoną ekipę, którą darzysz zaufaniem, to bardzo dobrze, będę z nią współpracować. Jeśli nie znasz nikogo, a zależy Ci na sumiennym wykonaniu prac i solidności wykonania, polecam firmy, z którymi współpracuję.

Wszystkie ustalenia pomiędzy stronami  są indywidualne.