Beata Krzyszkowska

Oferta

Etapy projektowania

1. Podpisanie umowy i przeprowadzenie szczegółowego wywiadu wraz z określeniem stylu we wnętrzu. Na tym etapie jest również określany budżet, w którym mają się zmieścić materiały niezbędne do realizacji projektu.
2. …

kliknij i zobacz więcej

Projekt z nadzorem

Projekt kompleksowy jest najczęściej wybieraną formą współpracy z projektantem wnętrz. Zawiera komplet materiałów niezbędnych do zrealizowania wymarzonego wnętrza zgodnie z przyjętymi założeniami uwzględnionymi w procesie projektowania. Możesz oczekiwać więcej. Dlatego właśnie powstał projekt kompleksowy z nadzorem.

kliknij i zobacz więcej

Projekt kompleksowy

Projekt kompleksowy zawiera obrazy JPG/PNG z trójwymiarowego projektu wnętrz, dokumentację techniczną wraz z opisem koncepcji oraz inwentaryzacją, uwagami i wytycznymi dla wykonawców dla poszczególnych robót wykończeniowych, rysunki mebli na wymiar, zestawienie materiałów i wyposażenia.

kliknij i zobacz więcej

Projekt funkcjonalny

Projekt funkcjonalny wnętrza, to rysunek, w którym zamieszczam płaski rzut lokalu z rozmieszczonymi elementami wyposażenia. Wszystkie te elementy są istotne z punktu widzenia ergonomii wnętrz oraz umiejscowienia poszczególnych mediów.

kliknij i zobacz więcej